מאמרים

חזרה לכל המאמרים

הצלצול הוא בשבילכם: כך תזכו להטבת המס עבור לימודים

סיימתם לימודי תואר ראשון או לימודים מקצועיים? כל הכבוד. כעת תוכלו לבדוק האם גם מגיע לכם כסף בחזרה מהמדינה

תקופת לימודים במוסד אקדמי או במכללה הינה תקופה רצופה באתגרים לצד השקעת זמן ומשאבים. הדובדבן שבקצפת מגיע כידוע עם סיום התואר וקבלת התעודה/הכשרה מקצועית המאפשרת לכם להתמקצע בתחום המועדף עליכם ולהשתלב בשוק העבודה.

ניכר בשנים האחרונות כי אחת הסיבות השכיחות בגינן זכאים שכירים רבים להחזרי מס, הינה כתוצאה מלימודים אקדמאיים או לימודי תעודה, וזאת כחלק מרצון מהמדינה לעודד אנשים לרכוש השכלה על ידי הענקת תמריץ בדמות נקודות זיכוי במס הכנסה.

משכך, כדאי לדעת כי עם סיום הלימודים, ולמעשה עד 6 שנים מקבלת התואר/תעודה, תוכלו ליהנות מהחזרי מס, שהינם בגדר הזדמנות כלכלית משמעותית עבור צעירים רבים המתחילים את חייהם הבוגרים.

איך זה עובד?

חישוב הזכאות מתבצע באמצעות שקלול מספר שנות הלימוד ומקנה בין חצי נקודת זכות לנקודת זכות אחת מדי שנה. לשם ההמחשה, ערכה של נקודת זכות ב-2017, הסתכם ב-2580 שקלים, כך שלמעשה החזר שלא נוצל באופן שוטף דרך תלוש המשכורת, יכול להצטבר אפילו עד עשרות אלפי שקלים.

ההטבות הללו נכנסות לתוקף החל משנה או שנתיים (נתון לבחירה) שלאחר קבלת הזכאות לתואר, וניתנות אך ורק עבור לימודים שהתקיימו בישראל החל משנת 2004. על בוגר התואר להוכיח במקביל לרשויות המס כי עבד ושילים מיסים במסגרת התלוש, וכך לזכות בכספים המגיעים לו כחוק.

החזרי מס ניתנים בהמשך לכך לבוגרי תואר ראשון ושני, לימודי דוקטורט, לימודי רפואה/רפואת שיניים, לימודי הנדסאים, השתלמויות ועוד.

נקודות הזיכוי ניתנות למימוש לאחר מילוי טופס 119 עבור רשות המיסים בישראל או באמצעות הגשת בקשה להחזרי מס לשכירים.

על מנת להבטיח כי תוכלו למקסם את הכספים המגיעים לכם מרשויות המס, זה הזמן לפנות אל המוסד להחזרי מס, גוף מקצועי ומוביל בשוק, המעניק שירות מקצועי מצידם של עשרות כלכלנים, רואי חשבון ויועצי מס מובחרים. אלו יעשו עבורכם את העבודה וידאגו לספק לכם את מבוקשכם, בדמות כספים מהמדינה המגיעים לכם על פי חוק !

הנכם מוזמנים לפנות אלינו באתר או בטלפון 077-6049661.

אנחנו הופכים את החזר המס להליך קל ומהיר שבסיומו אתם מקבלים כסף ללא מאמץ! כדי לוודא שתקבלו חזרה את כל הסכום שמגיע לכם ולא רק חלק ממנו, תנו למומחי המס המקצועיים שלנו לעשות את העבודה עבורכם ולחסוך לכם זמן יקר למעבר לבדיקה
שיחה קצרה תבטיח שתקבלו את כל הכסף שמגיע לכם, עד השקל האחרון! השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם:

    תודה, ההודעה שלך כבר בדרך אלינו.
    נחזור אליך בהקדם האפשרי

    לבדיקת זכאות